Profesionální weby a e-shopy na míru

Dominika Šmatláková Vranovičová

DesignProDěti.cz

Naše spolupráce se společností ArtFocus trvá již dva a půl roku. Tuto firmu jsme si vybrali po dlouhých úvahách z široké nabídky podobných firem na základě uvedených referencí. Ukázalo se, že volba byla správná. Naše firma, a tudíž i práce s administrací se neustále vyvíjí, a společnost Artfocus vždy vyšla ochotně a urgentně vstříc našim požadavkům, a to i nad rámec povinností administrátora. Neváhali i ve svém soukromém čase řešit komplikované problémy, ke kterým na našich webových stránkách docházelo. Doufáme, že naše vzájemná spolupráce bude i nadále tak příjemná a přínosná.

Web BASIC bez administrace

Webové stranky s originální grafikou a rozsahem do 30 podstránek. Balíček obsahuje grafické zpracování hlavní stránky a 2 podstránkek, naplnění obsahem, kontaktní formulář, dynamický prvek (pohiblivý banner a pod.), vložení na hosting. V ceně máte k dispozici neomezené množství korektur k návrhu uživatelského rozhraní (wireframe) a ke grafickému návrhu stránek.

Web BASIC bez administrace
 • Originální grafické zpracování hlavní stránky a dvou podstránek
 • Zapracování 3 kol korektur grafiky v ceně
 • Do 30 podstránek včetně jazykových mutací
 • Více jednoduchých nebo jeden složitější webový formulář
 • Dynamický/pohyblivý prvek (JS)
 • Naprogramování
 • Naplnění obsahem (texty, obrázky, videa, tabulky, ...)
 • Vložení na váš hosting
Nezávazná poptávka

Cena: 55 000 Kč

Objednat

Vytvoření webových stránek bez administrace – web BASIC

Stránky o rozsahu do 30 podstránek včetně jazykových mutací. Příklad: 10 českých,  10 slovenských a 10 anglických podstránek, nebo spolu 30 stránek u jednojazyčného webu.

Připravíme vám funkční vícestránkovou internetovou prezentaci s originální grafikou hlavní stránky a dvou podstránek. Příklad: grafika hlavní stránky, grafické zpracování stránky kontaktu a ještě třeba fotogalerie, nebo produktové podstránky. Další podstránky budou vycházet z grafiy daného typu ale naplněné budou rozdílným textovým obsahem a jinýmí obrázkami (produkt A, produkt B, produkt C, ...).

Na základě odeslání online objednávky vás kontaktujeme a po úhradě zálohy 8 000 Kč + DPH vám vypracujeme návrh uživatelského rozhraní. Následně zapracujeme libovolné množství korektůr k návrhu prototypu - uživatelského rozhraní. Proč je výhodné začít stránky návrhem uživatelského rozhraní?

Návrh uživatelského rozhraní a příprava prototypu

 • Ladění stránek z hlediska rozložení prvků na webuBěhem práce na prototypu můžeme vyzkoušet různá uspořádaní prvků na jednotlivých typech podstránek a hledat tak optimální řešení pro váš specifický případ.
 • Prototyp a grafický návrh dle prototypuZvýšení uživatelské přívětivosti stránekDíky prototypu můžete předem vyzkoušet, jak pohodlně se vám bude (z pohledu vašich návštěvníků) s e-shopem pracovat a tento důležitý aspekt obchodu vyladit.
 • Ladění obchodní účinnosti stránekPříjemný uživatelský prožitek vašich návštěvníků je důležitým faktorem obchodní účinnosti obchodu.
  Jinými slovy se podíl návštěvníků, kteří nakoupí a bude se na váš e-shop vracet zvedne, pokud se návštěvníkům bude s e-shopem pohodlně a intuitivně pracovat.
 • Příklady prototypu a finálního webu:
  > prototyp: deee.afocus.cz/wireframes/web/
  finální web: www.stylainterier.cz
  > prototyp: loex.afocus.cz/wf2/
  finální web: www.loex.cz
 • Úspora financíPo dokončení e-shopu veškeré jeho úpravy, upřesňování zadání a nové nápady k funkčnosti jeho výrobu prodražují. Příprava prototypu vám dá možnost ladit obchod, upřesňovat detaily zadání nebo i přijít s novými nápady a navíc tyto pro vás zapracujme do protoypu zdarma. Následně dle toho vytvoříme e-shop bez doplatků pokud se bude jednat o upřesnění a ne o rozšiřování zadání o nové prvky. Případné nové prvky vám před realizací naceníme.

Po schválení uživatelského rozhraní vám zašleme do 10 dnů grafický návrh hlavní stránky webu. Po schválení grafického návrhu hlavní stránky do 1 až 2 dní zpracujeme grafiku podstránek.

Po schválení grafického návrhu hlavní stránky i podstránek bude třeba doplatit zvyšných 7 000 Kč + DPH a poté web pro vás do 10 dnů naprogramujeme a spustíme na vašem hostingu a doméně.

Pokud hosting nemáte, můžete si jej objednat od nás za 1 500 Kč/rok; v ceně hostingu není zakoupení domény. Vlastní doménu můžete běžně získat za cca 170 Kč/rok.

Doplňkové služby nad rámec balíčku BASIC

Návrh loga firmy .... 3 300 Kč

 • 3 grafické návrhy loga
 • 3 kola korektur
 • větší výběr balíčků pro tvorbu loga nabízíme na webu: www.ArtLogo.cz

Rozsah webu nad 30 podstránek ... 1 500 Kč

 • doplatek rozšiřuje možný rozsah webu včetně jazykových mutací o dalších 10 podstránek (např. 5 CZ + 5 EN, nebo 10 CZ podstránek)

Hosting ... 1 500 Kč

 • 5 GB prostoru pro web a e-maily
 • neomezeně e-mailových schránek

Ladění stránek a plnění obsahem na našem dočasném hostingu ... 1 400 Kč

 • před spuštěním na vašem ostrém hostingu budete web mít k dispozici na našem dočasném hostingu, kde ho můžete postupně plnit obsahem

Postup spolupráce

 1. online objednávka
 2. vyplnění dotazníku ke grafice
 3. dodání podkladů k prezentaci (logo, zrevidované texty, obrázky, a další)
 4. úhrada zálohové faktury 8 000 Kč + DPH
 5. do týdne od nás obdržíte návrh užívatelského rozhraní v podobě drátěného modelu (wireframe, nebo prototyp)
 6. korektury k návrhu uživatelského rozhraní zapracujeme do 1 až 2 dnů
 7. v ceně je neomezené množství korektur (rozložení prvků na webu, způsob proklikávaní), za korekturu nepovažujeme zásadní změnu původního zadání webu
 8. po schválení návrhu uživatelského rozhraní od nás do 10ti dní obdržíte první grafický návrh hlavní stránky webu
 9. zašlete nám korektury ke grafice hlavní stránky webu, které do 1 až 2 dní zapracujeme
 10. k dispozici máte neomezené množství korektur webové grafiky
 11. po schválení hlavní stránky připravíme návrh podstránek
 12. po schválení kompletní grafiky (hlavní stránka a podstránky webu) vám zašleme další dílčí fakturu na 9 500 Kč + DPH
 13. po úhradě druhé faktury do 1 až 2 týdnů web naprogramujeme a spustíme na vašem hostingu a doméně
 14. případné korektury k webu zapracujeme do 1 až 2 dní, za korekturu nepovažujeme změnu obsahu webu proti původně dodaného obsahu (korektura nezahrňuje opravy chyb v zadání které jsme původně od vás obdrželi)

Cena: 55 000 Kč

Objednat

Reference webů bez CMS

Teamtuning

Teamtuning
Web BASIC bez administrace

Synesoft

Synesoft
Web BASIC bez administrace

JR studio

JR studio
Web BASIC bez administrace

Zobrazit další reference

Prohlédněte si galerii webových stránek s CMS, internetových obchodů, webové grafiky, webů bez administrace nebo bannerů.