Profesionální weby a e-shopy na míru

Lubomíra Pišťáková

Via Marpi

Spolupráce byla na profesionální úrovni. Ocenila jsem na tvorbě webu a administrativního systému hlavně prvotní vytvoření konceptu a struktury webu, při kterém jsme si sami ujasnili naše představy a požadavky. Výsledkem je originální web s uživatelsky snadným administrativním systémem.

Web MINI bez administrace

Webové stránky s originální grafikou a rozsahem do 10 podstránek. Balíček obsahuje grafické zpracování hlavní stránky a jedné podstránky, naplnění obsahem, kontaktní formulář a vložení na váš hosting. V ceně přípravy grafiky máte k dispozici neomezené množstvo korektur.

Web MINI bez administrace
 • Originální grafika hlavní stránky a jedné podstránky
 • Zapracování 3 kol korektur grafiky v ceně
 • Rozsah do deseti podstránek včetně jazykových mutací
 • Naprogramování
 • Naplnění obsahem (texty, obrázky, videa, tabulky, ...)
 • Kontaktní formulář
 • Vložení na váš hosting
Nezávazná poptávka

Cena: 45 000 Kč

Objednat

Tvorba webových stránek bez CMS – web MINI

Stránky o rozsahu do 10 podstránek včetně jazykových mutací. Příklad: 5 českých a 5 anglických podstránek, nebo 10 podstránek u jednojazyčného webu.

Připravíme vám funkční vícestránkovou internetovou prezentaci s originální grafikou hlavní stránky a jedné podstránky. Příklad: grafika hlavní stránky a grafické zpracování stránky kontaktu. Ostatné stránky budou stejné po grafické stránce ale naplněné rozdílným textovým obsahem a obrázkami.

Na základě online objednávky vás kontaktujeme a po úhradě zálohy 8 000 Kč + DPH vám zašleme do 10ti dnů grafický návrh hlavní stránky webu. Po schválení grafického návrhu hlavní stránky do 1 až dvou dní zpracujeme grafiku podstránky.

Po schválení grafického návrhu hlavní stránky i podstránky bude třeba doplatit zvyšných 7 000 Kč + DPH a poté web pro vás naprogramujeme a spustíme na vašem hostingu a doméně.

Pokud hosting nemáte, můžete si jej objednat od nás za 1 500 Kč/rok; v ceně hostingu není zakoupení domény. Vlastní doménu můžete běžně získat za cca 170 Kč/rok.

Doplňkové sužby nad rámec balíčku MINI

Návrh loga firmy .... 3 300 Kč

 • 3 grafické návrhy loga
 • 3 kola korektur
 • větší výběr balíčků pro tvorbu loga nabízíme na webu: www.ArtLogo.cz

Rozsah webu nad 10 podstránek ... 1 500 Kč

 • doplatek rozšiřuje možný rozsah webu včetně jazykových mutací o dalších 10 podstránek (např. 5 CZ + 5 EN, nebo 10 CZ podstránek)

Návrh uživatelského rozhraní ... 4 000 Kč

 • Prototyp je víc jak jen drátěný model webu (wireframe)Drátěný model i prototyp jsou zjednodušeným modelem či architektonickým návrhem které definují funkce, obsah stránek webu a rozložení jednotlivých prvkú (layout). Prototyp je navýc proklikávací a jednotlivé stránky webu jsou tak provázány. Díky tomu že má prototyp funkční navigační prvky je pro majitele webu mnohem srozumitelnější a lépe tak reprezentuje výsledný web.
 • Prototyp a grafický návrh dle prototypuLadění stránek z hlediska rozložení prvků na webuBěhem práce na prototypu můžeme vyzkoušet různá uspořádaní prvků na jednotlivých typech podstránek a hledat tak optimální řešení pro váš specifický případ.
 • Zvýšení uživatelské přívětivosti stránekDíky prototypu můžete předem vyzkoušet, jak pohodlně se vám bude (z pohledu vašich návštěvníků) s e-shopem pracovat a tento důležitý aspekt obchodu vyladit.
 • Ladění obchodní účinnosti stránekPříjemný uživatelský prožitek vašich návštěvníků je důležitým faktorem obchodní účinnosti obchodu.
  Jinými slovy se podíl návštěvníků, kteří nakoupí a bude se na váš e-shop vracet zvedne, pokud se návštěvníkům bude s e-shopem pohodlně a intuitivně pracovat.
 • Příklady prototypu a finálního webu:
  > prototyp: deee.afocus.cz/wireframes/web/
  finální web: www.stylainterier.cz
  > prototyp: loex.afocus.cz/wf2/
  finální web: www.loex.cz
 • Úspora financíPo dokončení e-shopu veškeré jeho úpravy, upřesňování zadání a nové nápady k funkčnosti jeho výrobu prodražují. Příprava prototypu vám dá možnost ladit obchod, upřesňovat detaily zadání nebo i přijít s novými nápady a navíc tyto pro vás zapracujme do protoypu zdarma. Následně dle toho vytvoříme e-shop bez doplatků pokud se bude jednat o upřesnění a ne o rozšiřování zadání o nové prvky. Případné nové prvky vám před realizací naceníme.

Dynamický prvek ... 1 500 Kč

 • slide banner (pohyblivý), nebo jiný prvek
 • technologie: Javascript (JS)

Hosting ... 1 500 Kč

 • 5 GB prostoru pro web a e-maily
 • neomezeně e-mailových schránek

Ladění stránek a plnění obsahem na našem dočasném hostingu ... 1 300 Kč

 • před spuštěním na vašem ostrém hostingu budete web mít k dispozici na našem dočasném hostingu, kde ho můžete postupně plnit obsahem

Postup spolupráce

 1. online objednávka
 2. vyplnění dotazníku ke grafice
 3. dodání podkladů k prezentaci (logo, zrevidované texty, obrázky, a další)
 4. úhrada zálohové faktury 8 000 Kč + DPH
 5. do 10 dní od nás obdržíte první grafický návrh hlavní stránky webu
 6. zašlete nám korektury ke grafice hlavní stránky webu které do 1 až 2 dní zapracujeme
 7. k dispozici máte neomezené množství korektur
 8. po schválení hlavní stránky připravíme návrh podstránky
 9. po schválení kompletní grafiky (hlavní stránka webu i podstránka webu) vám zašleme další dílčí fakturu na 7 000 Kč + DPH
 10. po úhradě druhé faktury do 1 až 2 týdnů web naprogramujeme a spustíme na vašem hostingu a doméně
 11. případné korektury k webu zapracujeme do 1 až 2 dní, za korekturu nepovažujeme změnu obsahu webu proti původně dodaného obsahu (korektura nezahrňuje opravy chyb v zadání které jsme od vás obdrželi)

Cena: 45 000 Kč

Objednat

Reference webů bez administrace

AGPD

AGPD
Web MINI bez administrace

Lifetuning

Lifetuning
Web MINI bez administrace

Zachary pictures

Zachary pictures
Web MINI bez administrace

Pozemky Jílové

Pozemky Jílové
Web MINI bez administrace

Statický web 2k audit

Statický web 2k audit
Web MINI bez administrace

Zobrazit další reference

Prohlédněte si galerii webových stránek s CMS, internetových obchodů, webové grafiky, webů bez administrace nebo bannerů.