Profesionální weby a e-shopy na míru

Jan Vlastník

Interierové studio HOME STYLE

Velmi děkuji společnosti Art Weby za skvěle odvedenou práci! Společnost jsem dostal doporučenou a po předchozí špatné zkušenosti jsem nejdříve chvíli zkoumal jejich tvorbu, než jsem je oslovil. Dnes, po úspěšném spuštění nového webu jsem velice vděčný, za toto doporučení. I přes vcelku jasnou představu, jak by měly stránky a jejich funkčnost vypadat, jsme dostávali spoustu podnětů pro zlepšení jak po stránce grafické, tak i funkční a většinu jsme s nadšením přijali. Také musím vyzdvihnout rychlost zpracování, dodržení veškerých dohodnutých termínů mnohdy i v předstihu a vůbec celkový přístup a profesionalitu týmu Art Weby. Je to jedna z mála společností, které budu s klidným svědomím doporučovat dále.

Web VIZITKA jednostránkový web

Jednoduchá jednostránková webová prezentace s originálním grafickým zpracováním na vaší doméně a hostingu. V ceně přípravy grafiky máte k dispozici neomezené množství korektur.

Web VIZITKA jednostránkový web
 • Jednostránková prezentace - webová vizitka
 • Originální grafické zpracování
 • Zapracování tří kol korektur grafiky v ceně
 • Naprogramování
 • Vložení na váš hosting
Nezávazná poptávka

Cena: 25 000 Kč

Objednat

Jednostránkový web - webová vizitka

Nepotřebujete vetší webovou prezentaci a stačí vám stránky se základními informacemi a kontaktními údaji? Připravíme vám funkční jednostránkovou internetovou prezentaci s originální a jednoduchou grafikou.

Vytvoříme vám originální grafický návrh, stačí když nám odešlete online objednávku. Na tom základě vás zkontaktujeme a po úhradě zálohy 3 500 Kč + DPH vám zašleme do 5 - 7 pracovních dní grafický návrh webu - vizitky.

Grafický návrh pro webovou vizitku bývá jednoduchého charakteru. Klienti si často objednávají  webovou vizitku jako dočasnou webovou prezentaci pro období kdy se programují  jejich složité webové stránky, které webovou vizitku následně nahradí. Z toho důvodu je to ekonomické řešení. Zodpovídá tomu malá časová náročnost a nižší cena. Grafický návrh je proto jednoduššího charakteru, sestávající z podkladové barvy, hezkého dekorativního prvku (paternu) nebo fotky, mapy, kontaktního formuláře a základních textových informací a kontaktů. V návrhu se dále nezaměřujeme na různé grafické speciality, jako tomu děláme při plnohodnotných webových stránkách.

Pro případ, že jste na grafiku velice nároční a i pro návrh webové vizitky požadujete detailně rozpracovanou grafiku, byla by již za doplatek v hodnotě 3.500 Kč + DPH.

Po schválení grafického návrhu web pro vás naprogramujeme a spustíme na vašem hostingu a doméně.

Pokud hosting nemáte, můžete si jej objednat od nás za 1 500 Kč/rok; v ceně hostingu není zakoupení domény. Vlastní doménu můžete běžně získat za cca 170 Kč/rok.
 

Služby nad rámec balíčku web VIZITKA

Návrh loga firmy .... 3 900 Kč

 • 3 grafické návrhy loga
 • 3 kola korektur
 • větší výběr balíčků pro tvorbu loga nabízíme na webu: www.ArtLogo.cz

Kontaktní formulář .... 1 000 Kč

 • jednoduchý webový kontaktní formulář

Hosting .... 1 500 Kč

 • 5 GB prostoru pro web a e-maily
 • neomezeně e-mailových schránek

Kreativnejší řešení grafického návrhu .... 3 500 Kč

 • základní cena nabízí jednoduchý grafický návrh. V případě zájmu o kreativnejší řešení je cena stanovená daným poplatkem.

Postup spolupráce

 1. online objednávka
 2. vyplnění dotazníku ke grafice
 3. dodání podkladů k prezentaci (logo, zrevidovanétexty, obrázky a další)
 4. úhrada zálohové faktury 4 500 Kč + DPH
 5. do 10 dní od nás obdržíte první grafický návrh
 6. do 1 až dvou dnů od nás obdržíte grafiku se zapracovanými korekturami které nám ke grafice zašlete
 7. k dispozici máte neomezené množství korektur
 8. po schálení grafiky a doplacení celé částky budete mít nejpozději do dvou dnů spuštěn web - vizitku na vašem hostingu

Cena: 25 000 Kč

Objednat

Reference webových vizitek a dalších podobných stránek

Dočasný web pro limousine4000

Dočasný web pro limousine4000
Web VIZITKA jednostránkový web

Auto 4000

Auto 4000
Web VIZITKA jednostránkový web

Jednostránkový web pro Divine

Jednostránkový web pro Divine
Web VIZITKA jednostránkový web

Zobrazit další reference

Prohlédněte si galerii webových stránek s CMS, internetových obchodů, webové grafiky, webů bez administrace nebo bannerů.