Profesionální weby a e-shopy na míru

PharmDr. Aleš Matula

Lékárna Pod Strání s.r.o.

Společnost ArtFocus jsem zvolil podle referencí dostupných na webu a již na první pohled se mi jejich práce zdála kreativnější a zajímavější než práce konkurenčních společností. Má očekávání byla více než naplněna a s finálním dílem jsem velice spokojen. Tuto společnost mohu vřele doporučit. Kromě zajímavých nápadů oceňuji i flexibilitu, kterou projevují při jednání s klienty. Velmi mi vyhovovaly konzultace na dálku, kdy jsem nebyl vázán na jednání na pobočce společnosti a veškerá má přání a dotazy mohly být řešeny telefonicky, e -mailem, či přes Skype a to i mimo běžné pracovní hodiny, což mi vzhledem k mé velké pracovní vytíženosti velmi usnadňovalo život. A abych zůstal věrný své lékárenské profesi, mohu závěrem říci, že lidé z ArtFocus znají ten správný recept na tvorbu bezchybného webu.

Web STANDARD bez administrace

Webové stránky s originální grafikou a rozsahem do 40 podstránek. Balíček obsahuje grafické zpracování hlavní stránky a 3 podstránek, naplnění obsahem, kontaktní formulář, dynamický prvek (pohyblivý banner a pod.), vložení na hosting. V ceně máte k dispozici neomezené množství korektur k návrhu uživatelského rozhraní (prototyp) a grafickému návrhu stránek.

Web STANDARD bez administrace
 • Originální grafické zpracování hlavní stránky a čtyř podstránek
 • Zapracování 3 kol korektur grafiky v ceně
 • Do 40 podstránek včetně jazykových mutací
 • Více jednoduchých, nebo jeden složitější webový formulář
 • 2 dynamické/pohyblivé prvky (JS)
 • Naprogramování
 • Naplnění obsahem (texty, obrázky, videa, tabulky, ...)
 • Vložení na váš hosting
Nezávazná poptávka

Cena: 65 000 Kč

Objednat

Tvorba www stránek bez administrace – web STANDARD

Stránky o rozsahu do 40 podstránek včetně jazykových mutací. Příklad: 20 českých a 20 anglických podstránek, nebo 40 podstránek pro jednojazyčný web.

Připravíme vám funkční vícestránkovou internetovou prezentaci s originální grafikou hlavní stránky a až čtyř dalších podstránek. Příklad: grafika hlavní stránky, kontaktu, seznamu produktů, detailu produktu a fotogalerie. Další podstránky budou vycházet z grafiky daného typu, ale naplněné rozdílným textovým obsahem a jinými obrázky (produkt A, produkt B, produkt C, ...).

Na základě odeslání online objednávky vás kontaktujeme a po úhradě zálohy 9 000 Kč + DPH vám vypracujeme návrh uživatelského rozhraní. Následně zapracujeme libovolné množství korektur k návrhu prototypu - uživatelského rozhraní. Proč je výhodné začít stránky návrhem uživatelského rozhraní?

Návrh uživatelského rozhraní a příprava prototypu

 • Ladění stránek z hlediska rozložení prvků na webuBěhem práce na prototypu můžeme vyzkoušet různá uspořádaní prvků na jednotlivých typech podstránek a hledat tak optimální řešení pro váš specifický případ.
 • Prototyp a grafický návrh dle prototypuZvýšení uživatelské přívětivosti stránekDíky prototypu můžete předem vyzkoušet, jak pohodlně se vám bude (z pohledu vašich návštěvníků) s e-shopem pracovat a tento důležitý aspekt obchodu vyladit.
 • Ladění obchodní účinnosti stránekPříjemný uživatelský prožitek vašich návštěvníků je důležitým faktorem obchodní účinnosti obchodu.
  Jinými slovy se podíl návštěvníků, kteří nakoupí a bude se na váš e-shop vracet zvedne, pokud se návštěvníkům bude s e-shopem pohodlně a intuitivně pracovat.
 • Příklady prototypu a finálního webu:
  > prototyp: deee.afocus.cz/wireframes/web/
  finální web: www.stylainterier.cz
  > prototyp: loex.afocus.cz/wf2/
  finální web: www.loex.cz
 • Úspora financíPo dokončení e-shopu veškeré jeho úpravy, upřesňování zadání a nové nápady k funkčnosti jeho výrobu prodražují. Příprava prototypu vám dá možnost ladit obchod, upřesňovat detaily zadání nebo i přijít s novými nápady a navíc tyto pro vás zapracujme do protoypu zdarma. Následně dle toho vytvoříme e-shop bez doplatků pokud se bude jednat o upřesnění a ne o rozšiřování zadání o nové prvky. Případné nové prvky vám před realizací naceníme.

Po schválení uživatelského rozhraní vám zašleme do 10 dnů grafický návrh hlavní stránky webu. Po schválení grafického návrhu hlavní stránky do 1 až 2 dní zpracujeme grafiku podstránek.

Po schválení grafického návrhu hlavní stránky i podstránek bude třeba doplatit zbývajících 11 000 Kč + DPH a poté web pro vás do 10 dnů naprogramujeme a spustíme na vašem hostingu a doméně.

Pokud hosting nemáte, můžete si jej objednat od nás za 1 500 Kč/rok; v ceně hostingu není zakoupení domény. Vlastní doménu můžete běžně získat za cca 170 Kč/rok.

Doplňkové služby nad rámec balíčku STANDARD

Návrh loga firmy .... 3 300 Kč

 • 3 grafické návrhy loga
 • 3 kola korektur
 • větší výběr balíčků pro tvorbu loga nabízíme na webu: www.ArtLogo.cz

Rozsah webu nad 40 podstránek ... 1 500 Kč

 • doplatek rozšiřuje možný rozsah webu včetně jazykových mutací o dalších 10 podstránek (např. 5CZ + 5 EN, nebo 10 CZ podstránek)

Hosting ... 1 900 Kč

 • 7 GB prostoru pro web a e-maily
 • neomezeně e-mailových schránek

Ladění stránek a plnění obsahem na našem dočasném hostingu ... 1 500 Kč

 • před spuštěním na vašem ostrém hostingu budete web mít k dispozici na našem dočasném hostingu, kde ho můžete postupně plnit obsahem

Postup spolupráce

 1. online objednávka
 2. vyplnění dotazníku ke grafice
 3. dodání podkladů k prezentaci (logo, skorigované texty, obrázky, a další)
 4. úhrada zálohové faktury 9 000 Kč + DPH
 5. do týdne od nás obdržíte návrh uživatelského rozhraní v podobě drátěného modelu (wireframe, nebo prototyp)
 6. korektury k návrhu uživatelského rozhraní zapracujeme do 1 až 2 dnů
 7. v ceně je neomezené množství korektur (rozložení prvků na webu, zbpsob proklikávaní), za korekturu nepovažujeme zásadní změnu původního zadání webu
 8. po schválení návrhu uživatelského rozhraní od nás do 10 dní obdržíte první grafický návrh hlavní stránky webu
 9. zašlete nám korektury ke grafice hlavní stránky webu, které do 1 až 2 dní zapracujeme
 10. k dispozici máte neomezené množství korektur webové grafiky
 11. po schválení hlavní stránky připravíme návrh podstránek
 12. po schválení kompletní grafiky (hlavní stránka a podstránky webu) vám zašleme další dílčí fakturu na 11 000 Kč + DPH
 13. po úhradě druhé faktury do 1 až 2 týdnů web naprogramujeme a spustíme na vašem hostingu a doméně
 14. volitelné: web můžeme spustit nejdřív na našem testovacím hostingu a až po schválení z vaší strany ho dáme na váš produkční hosting
 15. případné korektury k webu zapracujeme do 1 až 2 dní, za korekturu nepovažujeme změnu obsahu webu oproti původně dodaného obsahu (korektura nezahrňuje opravy chyb v zadání které jsme původně od vás obdrželi)

Cena: 65 000 Kč

Objednat

Reference webových stránek bez redakčního systému

Profisign plus

Profisign plus
Grafika pro běžný web

Stomatologie Ječná - web právě připravujeme

Stomatologie Ječná - web právě připravujeme
Grafika pro běžný web

Street cars Praha

Street cars Praha
Grafika pro běžný web

Truhlářství Kulíšek

Truhlářství Kulíšek
Grafika pro běžný web

Synesoft

Synesoft
Web BASIC bez administrace

Masáže cocopalm

Masáže cocopalm
Grafika pro běžný web

Interiéry Bezděk

Interiéry Bezděk
Grafika pro běžný web

Balíčky AKSA

Balíčky AKSA
Grafika pro běžný web

Developerské projekty Bytsezahradkou

Developerské projekty Bytsezahradkou
Grafika pro běžný web

Zobrazit další reference

Prohlédněte si galerii webových stránek s CMS, internetových obchodů, webové grafiky, webů bez administrace nebo bannerů.