Profesionální weby a e-shopy na míru

Dominika Šmatláková Vranovičová

DesignProDěti.cz

Naše spolupráce se společností ArtFocus trvá již dva a půl roku. Tuto firmu jsme si vybrali po dlouhých úvahách z široké nabídky podobných firem na základě uvedených referencí. Ukázalo se, že volba byla správná. Naše firma, a tudíž i práce s administrací se neustále vyvíjí, a společnost Artfocus vždy vyšla ochotně a urgentně vstříc našim požadavkům, a to i nad rámec povinností administrátora. Neváhali i ve svém soukromém čase řešit komplikované problémy, ke kterým na našich webových stránkách docházelo. Doufáme, že naše vzájemná spolupráce bude i nadále tak příjemná a přínosná.

Individuální webové řešení

Nemusíte se vtěsnat do našich balíčků, rádi vám vypracujeme individuální nabídku na míru na základě vašich požadavků. Weby na zakázku jsou naší hlavní specializací.

Připravíme Vám:

 • komplexní i jednoduché firemní stránky,
 • rozsáhlé internetové portály,
 • online informační systémy,
 • elektronické obchody,
 • inzertní servery,
 • blogy.

Navrhujeme a tvoříme úspěšná webová řešení.

Individuální webové řešení
 • Pomůžeme Vám navrhnout obchodně úspěšné webové řešení
 • Řešení na zakázku dle vašich potřeb
 • Na míru navrhneme uživatelské rozhraní (prototyp)
 • Originální grafický návrh dle vašich představ
 • Doporučujeme responzivní webdesign a mobile friendly řešení
 • Administrace a správa obsahu webu
  individuální funkce CMS dle vašich potřeb
 • Nebudeme spoléhat jen na zadání od vás, ale k problému přistoupíme iniciativně a sami vám navrhneme optimální řešení
Nezávazná poptávka

Individuální webové řešení na míru

Dle specifické poptávky pro vás vypracujeme konkrétní cenovou nabídku. Na začátek stačí poptávka emailem, ale vždy preferujeme osobní jednání, na kterém se dá zadání definovat konkrétněji.

Nabízené služby, z kterých si můžete jednu nebo více objednat

Definování cílových skupin a jejich potřeb

Identifikujeme nejdůležitější potřeby vašich zákazníků, abychom dokázali navrhnout, jak je pomocí vašeho webu uspokojit a stimulovat k poptávce nebo nákupu.

Konkurenční analýza

Dle stanovených cílů pro vaši prezentaci vytipujeme největší konkurenci a provedeme analýzu jejich webových stránek. Porovnáme tuzemské internetové prezentace vaší konkurence se zahraničními.

Analýza klíčových slov (AKW)

Zjistíte co konkrétně ve vašem oboru lidi na internetu (ve vyhledávačích) hledají. Výstupy z analýzy klíčových slov slouží k návrhu optimální obsahové strategie a informační architektury webu.

Návrh řešení

Na základě zadání, anhalýzy cílových skupin, analýzy konkurence, analýzy klíčových slov a našich zkušeností vám navrhneme možnosti řešení a doporučíme funkce, jaké by vaše internetové stránky mohly mít. Z navrhnutých funkcí a vlastností si můžete vybrat a taky přidat ještě další, které budou specifické jen pro vás. Tak aby stránky splňovaly cíle, které sledujete.

Nevíte co obnáší návrh webu nebo e-shopu? Přečtěte si srozumitelný článek co to návrh webu je a proč jej vůbec potřebujete.

Návrh uživatelského rozhraní včetně přípravy prototypu

Po dohodě o které funkce máte zájem a co vše mají vaše nové stránky splňovat, navrhneme uživatelské rozhraní v podobě prototypu.
Proč je dobré začít přípravou prototypu?

 • Prototyp a grafický návrh dle prototypuProč připravujeme prototypy a ne jen drátěné modely (wireframe)Drátěný model i prototyp jsou zjednodušeným modelem či architektonickým návrhem které definují funkce, obsah stránek webu a rozložení jednotlivých prvků (layout). Prototyp je navíc proklikávací a jednotlivé stránky webu jsou tak provázány. Díky tomu že má prototyp funkční navigační prvky je pro majitele webu mnohem srozumitelnější a lépe tak reprezentuje výsledný web.
 • Díky prototypu spolu vyladíme stránky z hlediska rozložení prvků na webuBěhem práce na prototypu můžeme vyzkoušet různá uspořádaní prvků na jednotlivých typech podstránek a hledat tak optimální řešení pro váš specifický případ.
 • Zvýšíme uživatelskou přívětivost stránekDíky prototypu můžete předem vyzkoušet, jak pohodlně se vám bude (z pohledu vašich návštěvníků) se stránkami pracovat. Tento důležitý aspekt webu už na samém počátku můžeme spolu vylepšit.
 • Vyladíme obchodní účinnosti stránekNavrhneme spolu účinné konverzní prvky a informační strukturu tak, aby se na webu návštěvník jednoduše orientoval a mohl lehce dosáhnout svého cíle. Příjemný uživatelský prožitek vašich návštěvníků je důležitým faktorem obchodní účinnosti webu.
  Jinými slovy se podíl návštěvníků, kteří nakoupí a budou se na váš web vracet zvedne, pokud se návštěvníkům bude se stránkami pohodlně a intuitivně pracovat.
 • Příklady prototypu a finálního webu:
  > prototyp: prototyp.afocus.cz/SBS-partners/wf2/home
  finální web: www.sbspartners.cz
  > prototyp: loex.afocus.cz/wf2/
  finální web: www.loex.cz
 • Úspora financíPo dokončení e-shopu veškeré jeho úpravy, upřesňování zadání a nové nápady k funkčnosti jeho výrobu prodražují. Příprava prototypu vám dá možnost ladit stránky, upřesňovat detaily zadání nebo i přijít s novými nápady a navíc tyto pro vás zapracujme do protoypu zdarma. Následně dle toho vytvoříme e-shop bez doplatků pokud se bude jednat o upřesnění a ne o rozšiřování zadání o nové prvky. Případné nové prvky vám před realizací naceníme.

Tvorba loga

Pokud logo nemáte nebo jej potřebujete zmodernizovat, rádi vám pomůžeme. Široký výběr balíčků pro tvorbu loga nabízíme na našem druhém webu: www.ArtLogo.cz.

Webová grafika

Součásti projektu je standardně originální grafický návrh stránek. Pokud nepotřebujete, aby sme pro vás web naprogramovali, můžeme vám stránky navrhnout jen graficky.

Řezání do HTML/CSS

Toto je také standardní součást přípravy u každého webu z naší dílny. Pokud máte zájem jen o nařezání grafiky do HTML/CSS, případně i JS můžeme pro vás vaši grafiku jen rozřezat. Všechny požadavky jsou možné po přesné domluvě.

Responzivní design

Stránky, které se přizpůsobí zařízení na kterém jsou prohlíženy, či už je to mobil, tablet, desktop nebo notebook. V dnešní době je nespočet rozlišení zobrazovacích zařízení a responzivní web se stává proto standardem. Získáte tak mobilní webové stránky a desktopový web v jednom.

Dynamické prvky

Dynamické prvky můžou být různé animace, přepínače, slajdovací/prolínací/posouvací bannery nebo obrázky a jiné posouvátka a hejbátká. Řešíme je pomocí JavaScript-u (JS). Flash můžeme použít také, ale kvůli mobilním zařízením upřednostňujeme CSS3, JS, HTML Canvas a SVG technologie.

Programování a CMS

Vytvořili jsme vlastní redakční systém (CMS) pro online správu obsahu stránek a e-shopů. Díky čemu dokážeme efektivně naprogramovat libovolné funkce a vlastnosti uživatelského, ale i administračního rozhraní nebo propojení s řešeními třetích stran. Programujeme v PHP, databázi používáme MySQL a některé projekty děláme v Nette Frameworku.

Hosting

Hosting poskytujeme jen našim klientům, pro které jsme navrhovali a realizovali webové stránky. Hosting neposkytujeme mimo naše vlastní projekty, abychom mohli v tomto směru poskytovat nadstandardní služby. Náš server je pod dohledem 24/7 v nejlepším datacentru v Praze.

Copywriting - textařské práce a překlady

Zatím nemáme vlastní tým textařů a pro tuto službu vám doporučíme některého z našich subdodavatelů, se kterými máme dobré zkušenosti a dlouhodobě spolupracujeme. Od psaní odborných textů až po gramatické korektury.

Obdobně je to i s překladatelskými službami, které sice sami neposkytujeme, ale opět vám můžeme doporučit překladatele z a do angličtiny, němčiny a slovenčiny včetně korektur, které provádí rodilý mluvčí.

Tyto služby nezprostředkujeme, jedná se skutečně pouze o doporučení námi ověřených textařů a překladatelů. Proto jsou ceny bez navýšení a pro vás více příjemné.

SEO a Inbound Marketing

Najít firmu, která dělá kvalitní optimalizaci pro vyhledávače je poměrně velký problém. My si zakázky v tomto směru vybíráme tak, aby se naši klienti byli ochotni s námi na SEO spolupodílet. Pro SEO je čím dál tím víc důležitá kvalita stránek a především kvalita jejich obsahu. Kvalitní obsah musí tvořit majitel webu. My můžeme doporučit, co by se pro SEO hodilo, jaký obsah by vám pomohl pro budování zpětných odkazů a další užitečné rady.

Nabízíme:
 1. SEO přátelský redakční systém
 2. Pokročilá analýza klíčových slov
 3. Analýza:
  - odkazového profilu stávajícího webu
  - analýza konkurence
  - návrh obsahové strategie
  - návrh linkbuildingové strategie
 4. Návrh informační architektury webu s ohledem na SEO
 5. On Page SEO
 6. Off Page SEO (budování zpětných odkazů neboli linkbuilding)
Naše odměna za SEO je:
 • buďto výkonnostní, to znamená odměna za reálné navýšení návštěvnosti (odměna jen za dosažené výsledky)
 • nebo za odvedenou práci (hodinová sazba)

Správa PPC kampaní

 • Správa PPC kampaní na Seznam.cz (Sklik), Google.cz (AdWords), Facebook.
 • Optimalizace PPC kampaní na těchto PPC systémech.

Poradenství

Poradíme vám jak lépe propagovat váše služby nebo produkty na internetu:
 • Pomůžeme vám platit za reklamu méně a i tak na ní více vydělat.
 • Poradíme, kde se vyplatí na internetu inzerovat a kde jsou to jen vyhozené peníze.
 • Navrhneme jak vylepšit vaše webové stránky tak, aby jste si získali důvěru návštěvníků a aby u vás více z nich nakoupilo, objednalo nebo aby zaslali poptávku a oslovili vás.
 • Vycházíme z našich vlastních zkušeností, ale i ze zkušeností našich klientů.

Flash

Nabízíme:

 • Flash prvky na web
 • Jednoduché flash bannery
 • Složité flash aplikace
 • Kompletní weby ve flashy i s redakčním systémem

Nakolik flash je technologií na ústupu, raději vám aplikace tohoto typu připravíme pomocí CSS3, JS, HTML Canvas a SVG technologií. Krom jiného jsou tyto technologie na rozdíl od flash-e mobile friendly.
 

Postup spolupráce a terín realizace – individuální webová řešení

 1. osobní jednání v naší kanceláři, nebo alespoň skype hovor se sdílením obrazovky
 2. na základě specifikace zadání vám vypracujeme individuální nabídku
 3. dodání podkladů k prezentaci (logo, obrázky, texty a další)
 4. vyplnění dotazníku ke grafice, pokud nebyl vyplněný spolu s objednávkou
 5. úhrada první zálohy dle domluvy, která částečně pokrýva vypracování návrhu uživatelského rozhraní, které je prezentováno prototypem
 6. do 10 dnů od nás obdržíte návrh uživatelského rozhraní v podobě prototypu
 7. korektury k návrhu uživatelského rozhraní zapracujeme do 1 až 2 dnů, obvyklem během několika hodin
  (v ceně je neomezené množství korektur: rozložení prvků na webu, způsob proklikávaní, ...)
 8. úhrada druhé zálohové platby
 9. po schválení návrhu uživatelského rozhraní od nás do 10 dní obdržíte první grafický návrh hlavní stránky webu
 10. zašlete nám korektury ke grafice hlavní stránky webu, které do 1 až 2 dní zapracujeme
  (k dispozici máte neomezené množství korektur)
 11. po schválení hlavní stránky připravíme do 10 dní grafické návrhy dalších podstránek
 12. vaše korektury a požadavky do grafiky podstránek opět zapracujeme do 1 až 2 dnů
 13. po schválení kompletní grafiky (hlavní stránka webu i podstránky webu) vám zašleme další dílčí fakturu
 14. po úhradě faktury dle individuálně domluveného harmonogramu web naprogramujeme a spustíme na našem dočasném hostingu a doméně
 15. korektury k webu zapracujeme do 1 až 2 dní, za korekturu nepovažujeme změnu proti zadání a schváelné grafice a prototypu
 16. úhrada poslední zálohové platby
 17. po schválení funkčnosti stránek a po přijetí poslední platby spustíme web na vašem hostingu a doméně v ostrém provozu do 1 až 2 pracovních dnů
 18. případné korektury k webu v ostrém provozu zapracujeme nejpozději do 1 až 2 pracovních dní, obvykle během pár hodin


Společnost ArtFocus nám vytvořila web na míru, který dokázal pokrýt všechny potřeby naši společnosti. Programátoři dokázali navrhnout řešení složitých technických funkcí. Spolupráci na tvorbě webu i následní správu hodnotíme velmi pozitivně. Největší pozitivum vidím v profesionalitě... více


Ke spolecnosti Art Weby jsme se postupne propracovali pres objednavku loga, vizitek, pak jidelniho listku, menu na vitrinu, krabic na pizzu apod. Jsme vdecni za profesionalni pristup a vstricnost, pochopeni zadani, odbornou komunikaci a napovidani - na konci vznikl produkt,... více


Velmi děkuji společnosti Art Weby za skvěle odvedenou práci! Společnost jsem dostal doporučenou a po předchozí špatné zkušenosti jsem nejdříve chvíli zkoumal jejich tvorbu, než jsem je oslovil. Dnes, po úspěšném spuštění nového webu jsem velice vděčný, za toto doporučení. I přes vcelku jasnou... více


Dnes spuštěný web, je opravdu luxusní a je kompletně dle mých představ a možná i nad mé očekávání. Vysoce hodnotím především profesionalitu zpracování - ať už grafiky, tak programování. Vaši společnost jsem si vybrala na základě důkladné prohlídky Vaší konkurence a Vašich... více


Firmě ArtFocus bychom rádi poděkovali za výbornou spolupráci při tvorbě webových stránek. I přesto, že tvorba webu trvala déle než bylo původně plánováno jsme s výsledkem velice spokojeni a to jak s celkovým designem webu, funkčností tak i se skvělým administračním systémem. I když to... více


Spolupráce byla na profesionální úrovni. Ocenila jsem na tvorbě webu a administrativního systému hlavně prvotní vytvoření konceptu a struktury webu, při kterém jsme si sami ujasnili naše představy a požadavky. Výsledkem je originální web s uživatelsky snadným administrativním systémem.


Dlouhodobou spolupráci se společností ArtFocus hodnotíme velice pozitivně a doposud jsme v ní našli odpověď na všechny otázky našich e-commerce řešení. Oceňujeme především profesionalitu, vstřícnost a osobní přístup ke klientovi.


ArtWeby jsme oslovili po špatné zkušenosti s dalšími firmami, které se zabývají tvorbou internetových stránek. S výsledkem jejich práce jsme byli velmi spokojeni. Grafika našeho webu sklidila mnoho pozitivních ohlasů. Další velkou výhodou je spolehlivá a rychlá asistence firmy při jakýchkoli problémech nebo dotazech ohledně webu po jeho spuštění.


S prací firmy ArtFocus jsem velmi spokojený. Dodala nám kompletní web přesně podle zadání s bezvadným administračním systémem. Vypořádala se i se všemi technickými problémy propojení externího rezervačního systému a její přístup byl ve všech ohledech profesionální. Nejvíce si cením opravdu... více


Reference individuálních řešení webových projektů výsostně na míru

GamberoRosso web pro restauraci

GamberoRosso web pro restauraci
Individuální webové řešení

SBS partners, web pro advokátní kancelář

SBS partners, web pro advokátní kancelář
Individuální webové řešení

Home Style, stránky pro interierové studio

Home Style, stránky pro interierové studio
Individuální webové řešení

Bossainfo responzivní web

Bossainfo responzivní web
Individuální webové řešení

Prospánek, responzivní eshop s matracemi

Prospánek, responzivní eshop s matracemi
Individuální webové řešení

Responzivní web unihal.cz

Responzivní web unihal.cz
Individuální webové řešení

Webové stránky pro restauraci Grosseto

Webové stránky pro restauraci Grosseto
Individuální webové řešení

Viamarpi, web pro cestovní kancelář

Viamarpi, web pro cestovní kancelář
Individuální webové řešení

Velkoobchodní e-shop Firedog

Velkoobchodní e-shop Firedog
Individuální webové řešení

E-shop Nábytok Alva

E-shop Nábytok Alva
Individuální webové řešení

Responzivní web C. D. Žáček

Responzivní web C. D. Žáček
Grafika pro běžný web

Limousine 4000

Limousine 4000
Grafika pro běžný web

Procon

Procon
Grafika pro běžný web

Athelas Reiki

Athelas Reiki
Individuální webové řešení

Responzivní stránky Bodytec

Responzivní stránky Bodytec
Grafika pro běžný web

Arpacayhostel

Arpacayhostel
Grafika pro běžný web

IMPERIUM FINANCE, web pro investiční makléře

IMPERIUM FINANCE, web pro investiční makléře
Grafika pro běžný web

Machala Group

Machala Group
Grafika pro běžný web

Domus Global, responzivní web pro realitní kancelář

Domus Global, responzivní web pro realitní kancelář
Grafika pro běžný web

Centrum zdravého spánku

Centrum zdravého spánku
Individuální webové řešení

Maur - responzivní e-shop

Maur - responzivní e-shop
Individuální webové řešení

Etishop

Etishop
Individuální webové řešení

Responzivní webdesign Byhands

Responzivní webdesign Byhands
Grafika pro běžný web

Restaurace Z farmy na stůl

Restaurace Z farmy na stůl
Grafika pro běžný web

Zobrazit další reference

Prohlédněte si galerii webových stránek s CMS, internetových obchodů, webové grafiky, webů bez administrace nebo bannerů.