Profesionální weby a e-shopy na míru


Jak si u nás objednat www stránky nebo e-shop?

Specializujeme se na výrobu originálních webových stránek a internetových obchodů. Získáte od nás jedinečné grafické zpracování a funkce stránek přesně na míru pro vaše potřeby. V 98% případech začínáme návrhem uživatelského rozhraní a přípravou prototypu.

1. Výběr typu stránek

Na hlavní stránce si vyberte kategorii o kterou z našich služeb máte zájem


Na úvodní stránce jsou zobrazeny tyto kategorie, ze kterých si můžete vybrat:

a) WEBY BEZ ADMINISTRACE, od 13 0000 Kč Obsah webu můžete měnit pouze se znalostí HTML jazyka, nebo nám veškeré doplnění a úpravy obsahu webu zašlete e-mailem a mi web na tom základě pro vás upravíme. Jedná se o stránky bez redakčního systému (CMS).

b) WEBY S ADMINISTRACÍ, od 20 000 Kč Veškeré změny obsahu svých stránek a mnohé změny struktury webu můžete spravovat sami pomocí přehledného online rozhraní - redakčního systému. Pro úpravy textu lze využívat online textový editor (tzv. WYSIWYG), který funguje podobně jako váš oblíbený textový editor, včetně možnosti vkládat na web obrázky, soubory ke stažení či videa.Obsah webu s administrací můžete spravovat sami pomocí našeho redakčního systému ArtCMS.

c) E-SHOPY, od 35 000 Kč Vytvoříme vám elektronický obchod na míru, respektující osobitost vašeho podnikání jak graficky, tak i úpravou nebo přidáním funkcí na míru k vašemu novému e-shopu. Přípravu e-shopu vždy začínáme návrhem uživatelského rozhraní a prototypu.Získejte internetový obchod se vším, co k online prodeji budete potřebovat: neomezené množství zboží, potřebné SEO funkce, XML feedy pro vyhledávače zboží a mnoho dalších funkcí. Samozřejmostí je možnost i po spuštění internetový obchod rozšiřovat o nové funkce a vlastnosti.

d) Samostatná webová grafika, od 1 500 Kč Tato varianta je vhodná například tehdy, pokud jste webdesignové studio a weby programujete sami, ale přípravu grafiky byste chtěli outsourcovat.Nabízíme i samostatnou webovou grafiku, od grafických návrhů jednoduchých bannerů až po grafické zpracování rozsáhlých internetových portálů.

Individuální řešení, cena dohodou Tato volba je vhodná pokud máte zájem například o větší portál s velkým množstvím specifických funkcí a proto pro vás není vhodný žádný z naších balíčků. Máme rádi rozsáhlejší projekty s potenciálem dalšího růstu. Získáte v nás spolehlivého partnera na dlouhodobou spolupráci.Pokud v žádném z nabízených balíčků nenajdete to, co požadujete, v horním menu si můžete zvolit Individuální řešení, kde si můžete domluvit osobní jednání. Na jednání zjistíme vaši specifickou poptávku a z toho plynoucí cenu její realizace.

V každé kategorii nabízíme několik cenových variant, můžete si vybrat jednu z nich

Cenové varianty označujeme jako balíčky, obvykle MINI, BASIC, STANDARD a PRO. Čím vyšší balíček a cena, tím více funkcí bude váš web nebo online obchod obsahovat a mi proto budeme tím víc človekohodin práce vaší zakázce věnovat.

Veškeré naše služby jsou na míru a ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Proto je v ceně balíčku zahrnuté originální zpracování vašich stránek. U většiny balíčků je v ceně i návrh uživatelského rozhraní a prototypu. Funkce a vlastnosti stránek rovněž upravujeme pro každého klienta individuálně. To můžete vidět i v naší galerii realizací - každý web či e-shop je originál.

2. Objednávka

  • Na stránce detailního popisu daného balíčku si jej můžete objednat kliknutím na tlačítko OBJEDNAT.
  • Tím se dostanete na stránku s objednávkovým formulářem.
  • Vyplňte nyní prosím povinná pole objednávkového formuláře.
  • Následně klikněte na tlačítko OBJEDNAT, čímž objednávku potvrdíte.

3. Co se bude dít po odeslání
     objednávky

  • Kontaktujeme vás e-mailem, ve kterém vám potvrdíme přijetí vaší objednávky.
  • Můžete případně hned vyplnit online dotazník ke grafice, nebo vám jej zašleme k vyplnění na váš e-mail.
  • Obdržíte od nás zálohovou fakturu.
  • Po vyplnění dotazníku ke grafice, obdržení kompletního zadání a úhradě zálohové faktury začněme pracovat na vaší zakázce
                                    


1) Výběr typu stránek

2) Objednávka

3) Co se bude dít po odeslání objednávky